ShowBiz

on March 12, 2018 at 8:50 am / in ShowBiz

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë!

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze. Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.

Read more ›
on March 12, 2018 at 1:07 am / in ShowBiz

Olta Gixhari nxjerrë pjesën intime të Albërie Hadërgjonajt në emision ‘live’(Video)

Emisioni “Your face sounds familiar” asnjëherë nuk mbet pa u komentuar. Këtë të hënë e gjithë vëmendja ishte tek Flaka Krelani, e cila me imitimin e këngëtares kosovare Adelina Ismaili u komentua shumë për talentin e saj në imitimin e dives shqiptare. Në jurinë e emisionit ishte Alberie Hadergjonaj, Olta Gixharri dhe Arian Çani, ku ky i fundit me komentet […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 8:26 pm / in ShowBiz

Agnesa Vuthaj kthehet në fshat me fustan elegant

Është nga Vrella, por prej vitesh jeton në kryeqytet, në Prishtinë, ku edhe e ka ndërtuar jetën e saj, shkruan “Kosovarja”. Në kohën kur garoj për “Miss Kosova”, ajo ende jetonte në fshat me familjen. Edhe për një kohë ajo vazhdoj të jetoj atje, derisa një ditë u shpërngul bashkë me të motrën në Prishtinë. Siç kuptojmë, bukuroshja prej vitesh […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 8:22 pm / in ShowBiz

A talleni me gafat e Rudina Magjistarit? “Thoni ç’të doni, por unë kam qenë gjithmonë në majë!”

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari është vënë në fokus të mediave rozë, për shkak të gafave që ajo bën gjatë emisionit të saj. Ama duket se ajo është fyer tej mase, aq sa këtë herë ka zgjedhur që të reagojë me anë të një statusi në Instagram. Dhe këtë të premte, Rudina Magjistari kishte të ftuar në programin e saj […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 6:40 pm / in ShowBiz

Xhensila Myrtezaj është shtatzënë! Zbulohet gjinia e foshnjës

Janë përfolur prej kohësh se do të bëhen prindër, por as Xhensila Myrtezaj dhe as Bes Kallaku nuk janë prononcuar publikisht. Megjithatë, dikush duket se ka zbuluar sekretin e tyre, pasi burime të sigurta pranë çiftit kanë treguar se Xhensila është disa muajshe shtatëzënë. Ajo dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, celebruan dashurinë e tyre në martesë më 1 shtator […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 11:49 am / in ShowBiz

Babai i Dua Lipës uron gruan e tij në këtë mënyrë të veçantë!

Britania e Madhe sot shënon “Ditën e Nënës”. Kështu, Dukagjin Lipa, babai i Duas, ka uruar gruan e tij për këtë ditë. Duke postuar një fotografi ku është ajo dhe dy vajzat e tyre, Dukagjin Lipa uron atë dhe duke ia shprehur dashurinë. “Nëna dhe vajzat. Urime ‘Dita e Nënës’ @anesalipa Të Dua”, ka shkruar ai.

Read more ›
on March 11, 2018 at 11:43 am / in ShowBiz

Arda dhe Aslihan sonte kurorëzohen pa dasmë, dëshmitar është presidenti Erdogan

Recep Tayyip Erdogan do të jetë dëshmitar i kurorëzimit të një çifti të famshëm turk. Arda Turan muaj më parë i propozoj martesë të dashurës disavjeçare Aslihan Dogan. Ata u fejuan para dy muajve ndërsa pritet që sot të kurorëzojnë dashurinë me martesë. Dyshja ka vendosur që mos të bëjnë dasmë në shenjë respekti për viktimat e konfliktit të armatosur […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 11:24 am / in ShowBiz

Ledri flet për ‘sherrin’ me Dj Blunt: Nuk e di se çfarë problemesh psiqike ka

Një nga temat kryesore të mediave rozë kohët e fundit është bërë “sherri” në rrjetet sociale mes Dj Blunt dhe Ledri Vulës. Ka qenë Blunt ai që ka akuzuar Ledrin për moskorrektesë në realizimin e remix-it të këngës “Nëse m’don ti”. Ai ka sharë me fjalë të rënda Ledrin dhe reperin Gjiko( shokun e Ledrit), shkruan RevistaClass. Ky i fundit […]

Read more ›
on March 11, 2018 at 1:02 am / in ShowBiz

Seancë e rrallë ndërmjetësimi…Nuk do ta besoni kush vihet përballë Eni Çobanit

Juristja Eni Çobani prej vitesh vihet përballë seancave ndërmjetësuese që trajton çështje mjaft të komplikuara të sjella nga publiku shqiptar. Por këtë herë përballë Enit janë vënë disa fëmijë që me siguri do të kenë paur ndonjë çështje gazmore siç mund të bëjnë vetëm ata. ‘Një seancë ndërmjetësimi e rrallë’ – shkruan Eni në foton ku duket me fëmijët.

Read more ›
on March 10, 2018 at 11:11 pm / in ShowBiz

Divorci i Hueyda El Saied/ E kuptova me ‘gisht’ qe burri me tradhtonte…!

Vetëm përpara disa muajsh, Hueyda El Saied, e ftuar në “Top Show” dha një deklaratë të cilën e shpërndarë me shpejtësi të gjitha mediat. Pas 5 vitesh martesë dhe një djali bashkë, Hueyda i kishte dhënë fund martesës së saj pasi bashkëshorti e kishte tradhtuar. Megjithatë, Hueyda ka dashur të jetë e rezervuar pa treguar shumë detaje lidhur me tradhëtinë […]

Read more ›