ShowBiz

on March 3, 2016 at 5:19 pm / in ShowBiz

Mihrije Braha: Seksi me një burrë të vetëm nuk të plakë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet më jetëgjata të showbiz-it shqiptarë. Ata janë prindër të një djali me emrin Plator, por ende sillen si dashnorë pasionantë me njëri-tjetrin. Në një intervistë pa tabu dhënë për emisionin “Prive”, Mihrija më në fund ka treguar moshën e saj, pra është 47 vjeçe. Në rrëfimin 60-sekondësh, që nuk i ka […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 10:23 am / in ShowBiz

Ja cila është femra që flejti DiCaprio natën e Oscarit (Foto)

Leonardo DiCaprio e ka ndarë gëzimin e triumfit në “Oscar” me një bukuroshe tjetër. Pas përfundimit të ceremonisë “Oscar”, Leonardo thuhet se ka fjetur me grimeren e njohur, Lauren Hutton. Para ceremonisë thuhet se ishte planifikuar ndeja e tyre gjatë tërë natës ndërsa ata ishin njohur dy vite më parë në Karaibe. Fotot e takimit mes tyre nuk kanë mundur […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 10:07 am / in ShowBiz

A kanë marrë oferta në Hollywood aktorët e filmit “Shok”, flet Lum Veseli

Një prej aktorëve të filmit “Shok”, Lum Veseli, bashkë me ekipin ka arritur në Kosovë. Ata me të arritur në aeroportin e Prishtinës kanë folur për mediat. Dhe në një pyetje të Klan Kosovës, se a kanë marrë oferta nga kompani botërore të filmit, Lum Veseli u përgjigj në mënyrë interesante, shkruan Telegrafi. “A kemi marrë oferta? Jo, hmmm… edhe […]

Read more ›
on March 2, 2016 at 7:03 pm / in ShowBiz

Gjira ofendon femrat myslimane? (FOTO)

Këngëtaren Gjira Kajtazi e kanë karakterizuar tekstet interesante dhe stili i muzikës që ajo ka kriijon. Ajo edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, nuk po mungon në rrjetet sociale, për më tepër në fotografin e profilit të saj në Instagram ka vendosu një foto mjaftë kunderthënëse nga e cila mund të ndihen të fyer komuniteti […]

Read more ›
on March 2, 2016 at 5:40 pm / in ShowBiz

Ekskluzive: Ekipi i “Shok” mbërrin në Kosovë (Video)

Ekipin e filmit të nominuar për çmimin Oscar, “Shok”, Klan Kosova e ka pritur në aeroport, me të cilët gazetari ynë ka zhvilluar intervistë ekskluzive menjëherë pas mbërritjes së tyre. Dy aktorët e rinj, Andi dhe Lumi, kanë treguar se kanë përjetuar ndjenja të papërshkrueshme në mbrëmjen e ceremonisë, meqë ishin të parët kosovarë që shkelën tapetin e kuq të […]

Read more ›
on March 2, 2016 at 1:58 am / in ShowBiz

“Shaqiri ia ka marrë haraç Shkurte Fejzës 170.000 euro” (VIDEO)

Në rrëfimin e tij të gjatë në Interaktiv, Gani Geci ka thënë se si personi që ky e ka vrarë, Ruzhdi Shaqiri ka shkaktuar një sërë krimesh. “Ai ia ka marrë 170.000 euro haraç Shkurte Fejzës. Shkurtja e ka angazhu një djalë për me u mbrojtë prej Ruzhdisë. Ia ka dhanë 1500 Euro në muj, veç me e mbrojtë, me […]

Read more ›
on March 1, 2016 at 11:47 pm / in ShowBiz

Ajo çfarë mund të bëj kjo bukuroshe me stomakun e saj, do t’ju habis! – (Video)

Kjo valltare ekzotike ka një aftësi të jashtëzakonshme me stomakun e saj, pasi monedhat metalike të renditura në stomakun e saj, mund t’i lëviz siç dëshiron vetë. Këto monedha të radhitura, ajo i lëviz me frymëmarrje të duhur dhe të përshtatur, ku fillimisht i lëviz të gjitha përnjëherë, e pastaj edhe një nga një. Se si ia arrin kësaj, vërtetë […]

Read more ›
on March 1, 2016 at 11:45 pm / in ShowBiz

Gazetarja shqiptare ia prek gjoksin live biseksuales Gugu (Video)

Gazetarja e Reportv Tv e ka intervistuar biseksualen shqiptare të quajtur Gugu. Këngëtarja e cila publikisht pranoi se është biseksuale ditë më parë tha se është e dashura e një ministri. Në intervistë ajo zbuloi disa sekrete të saj, ndërsa gazetarja nuk ngurroi që në emision të ia prek gjoksin asaj sa për ta konfirmuar se sa të fortë që […]

Read more ›
on March 1, 2016 at 9:59 pm / in ShowBiz

Flet zonja e parë: Ja si u dashurova me Hashimin (Video)

Falë kolegëve të përbashkët që kishin, ata u njohën me njëri- tjetrin 19 vite më parë. Në korrik të vitit 1997 ata kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, që për shkak se Hashim Thaçi ndiqej nga regjimi serb, ceremonia e martesës u realizua në Zvicër. Në një video të bërë si pjesë e fushatës së kaluar zgjedhore, Lumnije Thaçi, […]

Read more ›
on March 1, 2016 at 5:30 pm / in ShowBiz

Ky është urimi i Afërditës për DiCaprion (Foto)

Triumfit të parë në “Oscar” të Leonardo Di Caprios i është gëzuar edhe Afërdita Dreshaj. Ish Miss Kosova e ka uruar aktorin amerikan me një foto që ishte shumëpërfolur ku Afërdita shihet me Leonardon në ballkonin e një banese. Pikërisht kjo foto kishte hedhur shumë dyshime nëse ajo është në një lidhje me aktorin e famshëm, apo mund ta ketë […]

Read more ›