ShowBiz

on March 14, 2018 at 12:17 pm / in ShowBiz

Kanye West dëshiron të lansojë muzikë të re “shumë shpejt”

Kanye West ka lënë në pritje gjithë botën e muzikës. Pas raportimeve se Kanye West po punon në këngë ët reja, një burim i afërt me reperin nga Chicago ka bërë të ditur se diçka po vjen “shumë shpejt”. Burimi i reperit thotë se Kanye jo krejt pa arsye ka vendosur që të shkojë në një resort skijimi.“Ai mendon se […]

Read more ›
on March 13, 2018 at 7:57 pm / in ShowBiz

Do qani! A ju kujtohet sulltanesha e Sulltanit të Madhërishëm? Ja si e ka ‘shkatërruar’ kanceri (foto)

E trishtë! Vahide Perçin është aktorja, e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj, që e tregoi në serialet e famshme ku luajti. Por fatkeqësisht ajo u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë, kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave. Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit. Vahide luajti […]

Read more ›
on March 13, 2018 at 7:35 pm / in ShowBiz

Ardit Gjebrea i pikëlluar, poston foton e dhimbshme dhe jep një mesazh

Kengetari, prezantuesi i njohur, Ardit Gjebra, ka postuar një fotografi të dhimbshme në profilin e tij në Instagram, ku shpreh keqardhjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët po luftojnë me mbijetesën prej disa vitesh. “Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017. Janë shumë!” shkruan Arditi në foton më poshtë.ardit […]

Read more ›
on March 13, 2018 at 12:27 am / in ShowBiz

VIP-at shqiptarë para se të rregullonin dhëmbët

Hej goca dhe çuna, dhëmbët e bukur janë gjysma e bukurisë! Kështu që mos u mendoni dy herë kur ju duhet të shpenzoni për buzëqeshjen tuaj. Të famshmit janë ata që duhet të kenë një paraqitje të kuruar fizike, kështu që mjaft prej tyre i kanë “vendosur paratë në gojë”, duke ndryshuar krejtësisht. Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 8:36 pm / in ShowBiz

Rita pasi ekspozoi gjoksin tani shfaqet duke i depiluar këmbët!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, arrin që gjithmonë të shfaqet joshëse dhe e bukur në fotografitë që i publikon. Por këtë herë këngëtarja e hitit “Anywhere”, ka shkëlqyer duke shfaqur kështu gjoksin e bukur dhe pamjen e saj engjëllore. Përpos gjoksit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi të tjera në aeroplan, duke shfrytëzuar kështu kohën që t’i depilojë […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 7:31 pm / in ShowBiz

Dy bashkëshortet e Milaim Zekës janë shoqe, ja çfarë i shkruajnë njëra tjetrës

Albana ishte bashkëshortja e parë e deputetit Milaim Zeka. Martesa e tij e parë dhe tri vajzat e tyre janë përmendur shumë herë nëpër media. Tani, deputeti Zeka është i martuar me Edlirën, me të cilën poashtu ka dy vajza. Zeka është shprehur shumë herë i lumtur pranë bashkëshortes, duke thënë se ende ruan edhe raporte të mira me ish […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 6:03 pm / in ShowBiz

A ka qenë ndonjëherë e dashura e Behar Merës? Përgjigjet hapur fare Rita Lati

Për dy aktorët e humorit Rita Lati dhe Behar Mera gjithmonë kanë qarkulluar zëra se mes tyre ka pasur një lidhje dashurie. Ndoshta kjo për shkak të miqësisë së tyre dhe pjesëve të shumta të humorit të cilat kanë mbetur gjatë në kujtesën e shqiptarët. Por gjatë një interviste për emisionin “Why Not” nga Roza Lati, aktorja tregoi se Beharin […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 1:22 pm / in ShowBiz

Kida publikon imazhe të reja, i ndan nga fotosesioni!

Qysh e re ajo nisi karrierën e saj muzikore, ndërsa tani konsiderohet si një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare. Bëhet fjalë për Orhidea Latifin, e njohur si Kida. Ajo momentalisht zë një vend të veçantë në mediat online, shkruan Indeksonline. Kida përveç me koncerte, është mjaftë aktive edhe në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion, ndërsa […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 1:17 pm / in ShowBiz

Ja në cilin serial luan tani “Marko

Ai luan në një serial shumë të pëlqyer në Turqi “Mavi Kelebekler” apo “Fluturat e Kaltra” ishte një ndër serialet më të pëlqyer. . Në këtë serial pasqyrohet fytyrën njerëzore në Luftën e Ballkanit dhe u përqendrua në dhimbjet e vërteta të popullit boshnjak gjatë viteve të 90-ta. Me siguri nuk i keni harruar as protagonistët e këtij seriali. Cahit […]

Read more ›
on March 12, 2018 at 12:23 pm / in ShowBiz

Rozana Radi :Dua të kem fëmijë, por më ”pengon” ky person

Ndonëse para disa kohësh, ajo do të deklaronte që nuk do të jepte më kurrë intervista, pasi ishte e lodhur të lexonte vazhdimisht emrin e saj të përfshirë në thashethemnajën e portaleve dhe gazeta, Rozana Radi nuk e ka mbajtur fjalën. E ftuar në emisionin ”Siluetë” të Gerta Gixharit, këngëtarja simpatike të cilën tashmë e shohim në ekran edhe si […]

Read more ›