ShowBiz

on June 12, 2018 at 12:22 am / in ShowBiz

Sapo kishte nisur karrierën dhe ishte bërë i famshëm, aktori 20-vjeçar gjendet pa shenja jete papritur

Vdes papritur në moshën 20-vjeçare aktori i njohur i serialit “The Goldbergs”, Jackson Odell. TMZ shkruan se ylli i ri ka ndërruar jetë të premten në San Fernando Valley të Hollywoodit. Mesohet se ai u gjet në një shtëpi rehabilitimi, ku ka qëndruar për t’i tejkaluar problemet me vartësinë nga droga. Por kur e pane ai ishte pa shenja jete. […]

Read more ›
on June 11, 2018 at 10:32 pm / in ShowBiz

“Më kap po munde”, Dukesha Kate sapo tregoi se është një nënë si gjithë të tjerat

Princesha Diana fitoi e para mbi turmën kur mori pjesë në një maratonë për të kapur djalin e saj në 1989. Dhe nusja e saj e madhe Dukesha e Kembrixhit dëshmoi dje se ka të njëjtën frymë sportiviteti kur u përfshi në lojërat e fëmijëve në një event bamirësie. Një nga fotografitë ka një ngjashmëri të habitshme me momentin kur […]

Read more ›
on June 11, 2018 at 6:27 pm / in ShowBiz

Ndarja e saj bëri bujë të madhe, Eneda Tarifa “kapet mat” me ish-bashkëshortin (foto)

Bëri bujë të madhe mediatike lajmi se Eneda Tarifa i dha fund marrëdhënies 18-vjeçare me Erjon Zaloshnjën. Asnjëri prej partnerëve nuk pranoi të flasë për këtë çështje, ndërsa së fundmi ata janë fotografuar së bashku. Eneda dhe Erjoni janë prindër të një vajze, e cila quhet Aria dhe mesa duket ajo i ka bashkuar sërish dy prindërit e saj. Ata […]

Read more ›
on June 11, 2018 at 12:28 pm / in ShowBiz

U shpërfytyrua nga operacionet, Hyremi merr vendimin drastik

Të gjithë na habiti bukuria e Hyremit në serialin turk e gjithashtu “lamë mendjen e kokës” pasi u njohëm me transformimin e saj të madh. Aktorja turke Meryem Uzerli bëri ndërhyrje në pjesën e syve, buzëve dhe mollëzave, duke u shpërfytyruar tërësisht e duke mos pasur më asnjë ngjashmëri me bukuroshen e mëparshme që na bëri për vetë të gjithëve. […]

Read more ›
on June 11, 2018 at 10:22 am / in ShowBiz

Dasma që shkundi Tiranën, kush u martua mbrëmë?

Ka qenë një dasmë e planifikuar dhe e realizuar brenda shumë pak kohe ajo e Jona Spahiut me të dashurin e saj, Frenklin. Ndoshta ishte një dasmë e paplanifikuar kaq herët, por e detyruar të bëhej për shkak se Jona është në pritjen e ëmbël dhe do të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Ceremonia martesore ka qenë […]

Read more ›
on June 11, 2018 at 12:18 am / in ShowBiz

Luana shpërthen në llafe të pista ndaj Kejvinës: Po ç’është kjo pyetje moj

Ashtu si të gjithë të ftuarit në “Xing me Ermalin”, edhe Luana Vjollca nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës e cila gjithnjë shkakton zhurmë me pyetjet pikante. “Cila është fjala e pisët që përdor më shpesh?”, ishte pyetja e Kejvinës për Luanën. “Po ç’është kjo pyetje moj marmalatë”, iu kthye Luana Kejvinës e cila nuk e kuptoi fare se […]

Read more ›
on June 10, 2018 at 11:27 pm / in ShowBiz

Vali Corleone i njëjtë edhe pas ‘mjekimit’ – thotë se Jerusalemi u bë i Izraelit me vendim të tij

Vali Corleone duket se nuk është përmirësuar pavarësisht tretmanit mjekësor që kishte pasur për muaj të tërë. Thash po thotë se është njeri me më ndikim në botë. Ai ishte detyruar të marrë tretman mjekësor për shkak se ishte dëshmuar se kishte probleme psikike, raporton Insajderi. Personazhi nga Gjilani që u bë i famshëm në Kosovë për jetë të shfrenuar […]

Read more ›
on June 9, 2018 at 11:53 pm / in ShowBiz

Rrogat e çmendura të 4 prezantuesve shqiptarë, ja kush paguhet më shumë?

Po të dëgjosh për shifrat e parave që paguhen disa prej drejtuesve të emisioneve më të ndjekura në Shqipëri, të duket se nuk jeton në një vend ku rroga mesatare është 40000 mijë lekë dhe se ende dyqanet e të gjitha lagjeve mbajne fletore ku shënojnë shifrat e borxheve të banorëve. Gjithnjë kanë qenë disa emra të diskutuar të medias […]

Read more ›
on June 9, 2018 at 10:36 pm / in ShowBiz

E akuzojnë për operacione plastike, Luana e ‘paturpë’ i drejtohet Ermalit: Më zhvishni! (Foto)

Duke qenë një nga femrat më seksi të showbizit, Luana Vjollca është akuzuar shpesh për operacione plastike, një herë shkruajnë se ka bërë të pasmet, një herë gjoksin. Mirëpo Luana sot e ftuar në “Xing me Ermalin” ka pranuar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje. “Nuk e di si ka dal kjo histori që unë jam e bërë, e stërbërë, […]

Read more ›
on June 9, 2018 at 6:27 pm / in ShowBiz

“S’të detyron njeri”, njihuni me anën e ‘errët’ të Arminës: Më tregoi vendin, nëse ajo do të më kapte duke e tradhtuar, do të më godiste

Ajo një showgirl, ai djali i ish-kryeministrit! Padyshim që lidhja e tyre do të ishte ndër më të përfolurat e viteve të fundit nga mediat rozë dhe dalëngadalë, Armina Mevlani ka nisur të flasë publikisht për detaje të marrëdhënies së saj me Shkëlzen Berishën. Blogerja e modës, nëpërmjet një paragrafi të një libri që po lexon, ka treguar tërthorazi se […]

Read more ›