Fun

on February 4, 2018 at 10:20 am / in Fun

Kap burrin me dashnoren në shtrat, shikojeni reagimin e gruas

Pamje shokuese janë lëshuar për një grua pothuajse të zhveshur duke u rrahur brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi e kapën atë në shtëpi. Gruaja nga rajoni autonom Guangxi Zhuang në jug të Kinës thuhet se ka dyshuar se burri i saj ka një lidhje për një kohë, por ishte edhe më e tronditur dhe e zemëruar kur […]

Read more ›
on February 2, 2018 at 5:24 pm / in Fun

Zbret nga mali dhe sulmon banorët, derri egër vdes burrin në vend

Këto janë pamjet e tmerrshme kur një derr i egër, pasi ka hyrë në fshat ka sulmuar banorët. Ngjarja e frikshme është regjistruar në Indi dhe në videon e realizuar, fshatarët mundohen ta largojnë me lopatë, por pa rezultat. Pas disa minutash, ndërhyri policia duke vrarë derrin, nga sulmi i të cilit burri vdiq dhe gruaja pësoi lëndime të rënda. […]

Read more ›
on January 27, 2018 at 5:46 pm / in Fun

E zuri gjumi poshtë një peme, por u zgjua me “dikë” pranë

Kur mendojmë dhe flasim për kafshët e egra, gjithmonë mendojmë se duhet t’i respektojmë, se nëse nuk e bëjmë, do të përfundojmë si mos më keq. Realiteti është se për tej faktit se janë kafshë të egra, ata mund të jenë dhe mbresëlënëse. Sigurisht, mënyra për ta shprehur varet nga ne. Dolph Volker nuk e kishte menduar se do të […]

Read more ›
on January 20, 2018 at 6:02 pm / in Fun

E ndjek që nga larg për të hequr fiksimin, veprimi i djalit lë vajzën pa fjalë

Kjo video e postuar mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe të bëhet si video më e komentuar dhe e shpërndarë. Arsyeja e saj ka habitur jo vetëm protagonisten, një vajzë, por edhe të gjithë ata që e kanë parë, ku të shumtë kanë qenë ata që kanë kritikuar veprimin. Kë veprim […]

Read more ›
on January 19, 2018 at 4:01 pm / in Fun

Kur ta shihni derën e kësaj shtëpie, do vdisni së qeshuri (Foto)

Kjo fotografi sipas disa humoristëve ndryshe është quajtur “dera e vjehrrës dhe kunatave” me që nuk ka as shkallë për të arritur deri te ajo. Kjo foto ka marrë shumë komente qesharake, ndërkaq u është dedikuar të gjitha atyre të cilat kanë probleme me vjehrrat dhe kunatat e tyre

Read more ›
on January 16, 2018 at 10:44 pm / in Fun

Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme. Teksa ishte në transmetim live, në krah të moderatores Lorraine Kelly, atij iu grisën pantallonat. Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura. Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin […]

Read more ›
on January 14, 2018 at 11:49 am / in Fun

Djali që kishte fiksim i ulet pranë, vajza nuk përmbahet dhe bën reagimin që se keni parë kurrë

Me siguri u ka ndodhur që kur keni afër fiksimin tuaj ngrini në vend dhe nuk dini çfarë të thoni. Kjo është normale, por reagimi i kësaj vajze kur “dashuria e pamundur” i është ulur pranë po “thyen” rrjetet sociale. Adoleshentja ka reaguar në mënyrën më qesharake të mundshme, kur kuptoi se djali që kishte fiksim ishte ulur pranë saj. […]

Read more ›
on January 10, 2018 at 6:42 am / in Fun

I humbisnin të brendshmet e gruas prej ditësh, pasi vendosi kamera burri zbulon ç’ndodhte

Një burrë është përballur me një situatë të pazakontë, teksa gruaja e tij humbiste çdo ditë të brendshmet. Pasi asaj i humbisnin mbathjet e vendosura në telin e rrobave, burri vendos një kamera të fshehtë. Pikërisht në çastin që ai sheh hajdutin, kupton se ishte komshiu i tyre dhe menjëherë i sulet për ta gjuajtur. Videoja e postuar në rrjetet […]

Read more ›
on January 7, 2018 at 7:13 am / in Fun

Vuri fishekzjarren në by**ë, e frikshme ajo që i ndodh djalit

Një video është bërë shumë shpejt virale në rrjetet sociale pasi tregon një moment si të sikletshëm po ashtu edhe të frikshëm. Një djalë i ri ka provuar të sfidojë veten dhe shokët e tij teksa ka bërë një veprim të pazakontë. Ai ka vendosur një fishekzjarre në prapanicën e tij dhe e ka ndezur për të dhuruar spektakël. Mirëpo, […]

Read more ›
on January 6, 2018 at 12:49 pm / in Fun

Kjo VIDEO do ju ngroh zemrën – Sa shumë dashuri, përqafimi i ëmbël për Krishtlindje i katërnjakeve

Fëmijët janë kaq të pafajshëm dhe gjithçka që ata bëjnë në jetën e tyre është po aq e sinqertë, edhe kur bëhet fjalë për një përqafim. Një video e cila ka pushtuar internetin shfaq katër vogëlushe, motra të cilat kanë zgjedhur që në mbrëmjen e Krishtlindjeve të shkëmbejnë përqafime me njëra tjetrën. Ato janë katërnjaket nga Kandaja të cilat quhen […]

Read more ›