Fun

on October 17, 2017 at 10:41 pm / in Fun

Hyn në dyqan dhe nuk lë pjesë pa parfumosur, pamjet e turpshme filmohen nga kamerat e sigurisë

Pamjet jo shumë të hijshme të një gruaje që hyn në dyqan dhe spërkat me vëmendje zonat e saj intime me një parfum janë kapur nga kamerat e sigurisë dhe janë shpërndarë gjerësisht në rrjet. Gruaja mbante veshur një fustan deri tek gjuri dhe në një vend publik si di dyqani ajo fillimisht spërkat dorën dhe më pas qafën me […]

Read more ›
on October 13, 2017 at 12:00 am / in Fun

“E dashura s’e kishte mendjen, burri i fut duart shoqes së saj”, shqiptari sheh “llahtari” në lokal

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët e jo tek moshat e thyera. Bar-kafetë janë vende që frekuentohen nga shumë njerëz dhe përkëdheljet e shumta me partnerin në këto ambiente mund të bëjë që […]

Read more ›
on October 9, 2017 at 9:54 pm / in Fun

Grushtohen disa prindër, pasi fëmijët u grindën për një lojë

Një grup prindërish nga Kina e kanë shëndrruar një shesh lojrash në një ring boksi. Zënka mes burrave filloi pasi disa nga fëmijët e tyre ishin grindur për një lojë, shkruan Daily Mail, Një burrë është rrëzuar gjatë ‘luftës’, ndërsa dy nëna janë kapur për flokë njëra me tjetrën. Fëmijët ia kanë plasur vajit, pasi kanë parë prindërit e tyre […]

Read more ›
on October 8, 2017 at 3:50 pm / in Fun

Gruaja e tradhtoi, ai e rrahu në rrugë para vajzës

Një video tronditëse ka dalë në internet, në të cilën shihet një burrë duke e rrahur brutalisht gruan e tij në mes të një rruge të zënë në Kinë – dhe para fëmijëve. Incidenti ndodhi në Chengdu, Kinë. Videoja shfaqë një vajzë të vogël duke qarë, përderisa një burrë rrahë brutalisht një grua në rrugë. Sipas raporteve të mediave lokale […]

Read more ›
on October 7, 2017 at 9:57 pm / in Fun

SKANDAL: Pas mishit brazilian, shikoni pijen që po i “vret” çdo ditë shqiptarët! (Video)

Nëse do të shikoni këto foto me sy të lirë do të mendoni se kjo gotë është e ngjyrosur me bojë jeshile. Por në fakt nuk është kështu. Ngjyra në këtë gotë tregon atë se çfarë ka mbetur nga një lëng frutash që të gjithë e konsumojmë dhe nuk e vëmë re se çfarë përbërje ka. Ky është një lëng […]

Read more ›
on October 4, 2017 at 4:02 pm / in Fun

E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali turpëron vajzën duke i zbuluar tradhtinë

Një i ri në Shtetet e Bashkuara ka lënë të befasuar dhjetra qytetarë që po drekonin në një restorant, teksa po i prpopozonte martesë partneres së tij. Unazën që mbante në dorë, ai nuk ia vuri në gisht vajzës, por e hodhi në pjatë i zhgënjyer, duke e akuzuar për tradhti. Vajza as nuk e kishte menduar këtë dhe dëgjon […]

Read more ›
on September 30, 2017 at 9:22 pm / in Fun

JU PREMTOJ SE DO TA SHIKONI KETE VIDEO MBI 10 HER (VIDEO)

Një video interesante ështu duke bërë namin në rrjet kohës së fundit. Eshtë aq intresante sa që do të dëshironi ta shikoni edhe shumë herë. Se për cfarë bëhet fjalë do e zbuloni më poshtë. Për më shumë ndiqeni videon më poshtë VIDEO

Read more ›
on September 30, 2017 at 4:09 pm / in Fun

Futi të dashurin në shtëpinë e dy super femrave, pas asaj që ndodh urren veten

Thuhet se tradhtia është po aq e vjetër sa njeriu. Në një moment dobësie humbet logjikën, joshesh nga dikush tjetër dhe përfundon duke tradhtuar partneren/in. Por ka edhe raste kur partneri/ eja fiksohet ose i duket sikur po e tradhtojnë. Kjo gjë ka ndodhur edhe me një vajzë, e cila ka testuar nëse i dashuri i saj e tradhtonte. Në […]

Read more ›
on September 28, 2017 at 9:18 pm / in Fun

Vogëlushja i vjedh kokoshka princit Harry, shikoni reagimin e tij (Video)

Një vajzë e vogël, pa përvojë dhe pa dashje ka vjedhur kokoshka nga Princi Harry. Ky rast është shfaqur përmes një video e cila po e kënaq botën. Dy vjeçarja, Emily ishte ulur me nënën e saj pran princit Harry në një ndeshje volejbolli në mes Mbretërisë së Bashkuar dhe Danimarkës në Toronto. Ndërsa, Harry po fliste me një mik […]

Read more ›
on September 19, 2017 at 7:29 pm / in Fun

Burri me fuqi të mbinatyrshme zhytet në lumin plot krokodilë, por përpihet papritur…

Shamani është një lloj besimi që përfshin një praktikues i cili arrin në nivele të ndryshme të vetëdijes në mënyrë që të perceptojë dhe të ndërveprojë në një botë shpirtërore duke i kanalizuar energjitë e tij. Dhe një njeri që e praktikon këtë besim ka bërë atë që askush nuk do kishte guxuar ta bënte, por gjithçka ka përfunduar në […]

Read more ›